O společnosti

O společnosti

Jsme česká společnost založená v roce 2005 a ve svém portfoliu nabízíme produkty, které podporují zdravý životní styl. Zaměřujeme se výhradně na produkty, které v dnešní hektické době umožňují odpovědný přístup k našemu zdraví. Spolu s naším partnerem společností Favea a.s., která vyrábí jednotlivé produkty, věnujeme velkou pozornost oblasti výzkumu a vývoji jednotlivých doplňků stravy a využíváme při výrobě celou řadu inovativních technologií.

Nabízíme vysoce kvalitní a účinné výrobky. Dbáme na kvalitní zpracování a vysokou hodnotu našich produktů. Vyrábíme ve farmaceuticky licencovaném zařízení za podmínek správné výrobní praxe (SVP), Good Manufacturing Practice (GMP), který představuje ve farmaceutické výrobě systém ochrany spotřebitele. Je to soubor opatření, který minimalizuje riziko, aby se dostal na trh preparát nevyhovující kvality či nevhodný pro zamýšlené použití.

Produkty z našeho portfolia prodáváme v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Ázerbájdžánu. Produkty, které nabízíme, si můžete zakoupit ve všech lékárnách, stejně jako on-line na eshop.faveaplus.cz

 

Profil společnosti

Co děláme?

Jsme výhradním distributorem:

Favea a.s. – doplňky stravy

Pharmaceutical biotechnology s.r.o.

Různí mezinárodní výrobci

Moderní preparáty, které distribuujeme jsou pečlivě navrženy tak, aby splňovaly nutriční požadavky každého zákazníka – od dětí až po osoby v postproduktivním věku.

Společnost Favea a.s. pro nás vyrábí celou řadu vysoce kvalitních produktů.

Všechny výrobky jsou baleny s množstvím kvalitních informací a spotřebitelé se sami rozhodnout, zda produkt použijí. Každé balení obsahuje:

  • Jednoduchý název  výrobku
  • Účinné látky
  • Typ (kapsle, tableta, gelová tableta)
  • Složení výrobku
  • Jasné pokyny pro použití
  • Alergeny, kontraindikace –  popřípadě varování ohledně použití výrobku
  • Datum výroby/expiraci